Květen 2017

What happens in Vegas...

30. května 2017 v 8:15 | S.
Drahý V.,
přijde mi to trapně rozkošný jak píšu blog jenom o zkouškovém a asi poprvé v životě se skutečně děsím doby, kdy mi skončí škola, protože za a) svět tím přijde zhruba o dva články, co mohly získat Nobelovku (nebo si to tak aspoň ráda představuju ) a za b) pak se oženíš a odstěhuješ a tvoje žena mě bude nesnášet a pak už nám možná zbyde jenom tenhle blog (a to si představuju tvými slovy: "strašně hodně" nerada ) a jestli ti to ještě dost nezahrálo na city, představ si štěňata a výraz, co dělám, když je vidím
Navíc tohle zrovna píšu v pracovní době a nevím jestli mě něco zrovna teď může vystihovat víc než představa S. sedící v práci, s ortézou na ruce, zběsile bušící do klávesnice a dělající všechno kromě práce a školy. Přivítejme S. v celé své kráse, ta-dáááá (kdyby to byl film, v pozadí mi hraje slavnostní Star Wars hudba, všude je duha a jednorožci...no ale tohle není ten film, žejo).
Pojďme tedy uzavřít tuhletu dohodu s ďáblem , že tenhle blog věnuju tobě a nikdo to nikdy nebude vědět dokud to proti mně nevytáhne někdo u soudu od teď za deset let Pravděpodobně to bude můj budoucí manžel, ale možná taky ne, protože si určitě najdu někoho negramotnýho (...to by mi taky znělo hodně jako já nebo rozhodně jako moje karma ).
No a tak aspoň doufám, že ty to tak taky budeš mít, ať můžeme být nešťastní společně .

Navždy blogově tvá
Hrouda.