Back to black

12. února 2017 v 22:23 | S.
Po devítí letech jsem zpět. Vím to, protože jsem si to odpočítala na prstech . Takže odpověď je ANO: ta opice s činelama stále okupuje mou hlavu. Pravděpodobně se hlavně zaměřila na centra, kde je uložená matemitka, protože je tam nejvíc místa k životu. Možná, že je to ukrajinská opice a nastěhuje si tam půlku rodiny a já pak nebudu umět počítat už ani na prstech ruky a budu se muset živit jako učitel nebo voják nebo úředník nebo cokoliv, co dělají rodiče pornoherců a lidí pracujících v McDonaldu .
Moje životní vyhlídky jsou tedy pořád stejně mizerné, to se za devět let nezměnilo. Všechno ostatní asi ano - zpátky do minulosti - už nejsem TOLIK ošklivá, umím CELKEM obstojně vařit a oholila jsem si toho nechutnýho sedmdesátkovýho bobra (ÚPLNĚ). Všechny tři věci vždycky někdo ocení. Bod pro S.
Z vesele trapných dob, kdy bylo největší terno držení se v parku za ruce se staly temné časy, kdy se lidi berou a nechávají si omylem nebo nedej Bohu záměrně (!!!!!!!) naštěkat do boudy (je to nutné? Opravdu? Je 21. století, pro lásku Boží!). A to ani nemluvím o tom, jaká opravdová monstra se stala z žen! Chvílema se dokonce stydím, že jsem se nenarodila jako Kevin (hezkej černovlasej kluk s obří nadílkou v kalhotách). Nevím, jak se tohle nedopatření stalo, ale je to chyba, když si údajně něžné pohlaví myslí, že můžou řídit auta, podniky nebo životy ostatních mužů. Měla bych odstartovat revoluci za práva mužů a vysvětlit jim, že se možná ne vždycky musíme chovat jako nepřátelské nepřející žárlivé hysterky s častou bolestí hlavy ve večerních hodinách . LETS MAKE WOMEN GREAT AGAIN!!! (prosím?)
 


Komentáře

1 FF FF | 8. dubna 2017 v 21:35 | Reagovat

:) Let just go to the start! :)

2 Little.Angel Little.Angel | Web | 26. července 2017 v 16:13 | Reagovat

Neuvěřitelné! Po 9 letech jsem si vzpomněla, že jsem vůbec někdy psala blog a projíždím své oblíbené stránky, že si zavzpomínám. A u toho zjistím, že ty jsi zpátky :) Udělalo mi to velkou radost a jdu číst všechny články.

3 S. S. | 21. srpna 2017 v 15:10 | Reagovat

[2]: no to je gól :D měla by ses taky vrátit ať mám na oplátku co číst já!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama