Duben 2008

...Chová se jak poraněná myš právě vytažená z míchačky

29. dubna 2008 v 17:13 | Tuesday
Nikdy jsem se nesnažila pochopit mozkový pochody (či snad úprk) naší angličtinářky a myslím, že to ani nehodlám měnit . Ale když zrovna nepřemýšlí, je to fakt fajn ženská (parodie na ženskou? ).
,,Mám IQ 160"
,,To je stejně jako má dohromady skupina 160 učitelek angličtiny?"
Echm *píská si* Tuším, že na škole se všichni těší až vypadneme, stejně tak jako se B. těší až zabodne D. žlutou pastelku do oka (B. byla vždycky agresivnějšího typu). Možná ještě o něco víc . Jsme to hold fakt různorodej kolektiv .
(asi budu učitelkou angličtiny )
Včera jsem byla s M. běhat . Po hodině a čtvrt jsem si rozedřela stehna o ty debilní kalhoty a vysloužila přezdívku "Vrah" Mmmmh . Jestli míním takhle dál pokračovat bude ze mě údajně velmi neoblíbená osoba na pokraji společnosti . Mu-he-he *tuberácký hardcore smích*
"Můžu při běhu mluvit?"
"NE!"
"A co to posloucháš za písničku?"
"Jmenuje se -Jak nezabít své kamarády při běhu-"
*ticho*
Fajn, fajn to by jsme měli . Bohužel mám takové nehezké tušení, že díky mému aktivnímu životu jsem si uhnala ještě větší rýmu a kašel . Ale jinak jsem zdravá jako právě vylíhnutá pyraňa (jak by řekl M. ). Takže mi vlastně ani nic není (i když těžko říct jak se cítí právě vylíhnuté pyraňa ). Takže v podstatě zítra můžu bez výčitek vylézt ven se svými přáteli (protože 30.4. přeci není každej den ). Oni budou chlastat a já smrkat a popíjet kojeneckou čistou vodu . Taková naprostá idilka .
Snad si to užijete taky (pokud budete chtít, navštívím vás ve čtvrtek v nemocnici na speciálním oddělení pro otravu krve alkoholem nebo čímkoliv jiným ). Zatím sbohem...

A zítra bude zase dobře (bez tebe)

26. dubna 2008 v 19:01 | Saturday
Někde na pokrajích mých (echm, echm) spisovatelských plic? *smích*

Já a moje Múza máme prostě dovolenou, tečka.

25. dubna 2008 v 16:46 | Friday
Teda dovolenou má spíš moje Múza než já . Lépe řečeno ona zdrhla a já jí dávám průběžné záminky . A ani nevím proč, ale jsem zpátky . S Múzou nebo bez ní. Už mě to netrápí. Dneska né. . Větší obavy mám o své psychické rozpoložení a o okno, které za chvilku spadne díky nárazům větru a deště a dalších nepříznivých podmínek dolů . Dolů na mě . A bude po srandě. Mu-he-he (viď Míšo?).
A tohle počasí ze mě dělá náladovou ironickou továrnu na neštěstí . Tak bacha na mě . Objevila se mi také dlouho skrývaná alergie . Alergie na jaro . Kapesníčky už se nerozdělují na papírové a bavlněné (nebo co to je za materiál ), ale podle intenzity používání . Jsou tu poházený všude kolem mě. Můj pokoj vypadá jak po výbuchu ... papírový elektrárny? . Viď Míšo? (neber si to osobně, nedávno se mi o tobě v noci zdálo a hrozně jsi mě naštvala, nějak si to vybít musím, promiň ).
A odmítám chodit na hodiny tělocviku dokud budeme jezdit ve sportovním klacíkovském areálu spining na písničky od Britney . A neptejte se co mám proti Britney. Slíbila jsem si totiž, že se dneska nebudu stresovat . Viď Míšo?
PS.: po tom snu tě snad nemám ráda ještě víc než předtím... O.o

Bylo nebylo

16. dubna 2008 v 21:25 | Wednesday
"jako ta holčička, co se teď narodila v indii, jak má dva obličeje..."
"takhle dopadneš, když se nebudeš učit!"
Pozvala jsem svou milovanou D. na sušenky s mlíkem . Odmítla. Prej nemám tolik koukat na filmy a jestli tak prahnu po sušenkách s mlíkem, měla jsem se narodit jako Santův sob . Neví o co přichází. Ale už jí to nemůžu dopovědět . Odešla hledat kalorickou hodnotu své zubní pasty .
L. je asi těhotná . Nabídla se, že mi zašije moje třetí rozervaný kalhoty a rozbrečela se se slovy: ,,Já jsem tak zlá" hned poté, co se začala smát tý retardovaný holčičce z prvního stupně . I tak jsem šití kalhot odmítla, je čas se to naučit sama. Zašiju je v pátek (v čechovce na punk-rock festu?! ). Někdo by měl L. poučit o antikoncepci, protože jestli to takhle půjde dál ... budu teta . Echm.
Taky jsem se rozhodla, že když už trapas tak velkej . Trenér mi k tomu půjčí svoje kalhoty, protože můj šatník nevyplivnuj žádné černé legíny , se kterejma mám v sobotu odskákat nějakej debilní scéňák . Bože, proč já? Proč zrovna já?!

Občas...

15. dubna 2008 v 21:57 | Wednesday
...se musíme podívat skutečnosti zpříma do očí ... a pak ji popřít.

Vždycky jsem byla jiná...

6. dubna 2008 v 21:40
...Jiná po otci a vtipná a inteligentní po matce (to jsem to dopracovala ). A pako nevím po kom (adeptů na blbý geny je víc ). A taky naivka a lehce žárlivá (která z vás by nežárlila, kdyby přivedla jednoho kluka do klanu sto dalších holek s velkým poprsím ). A jestli dítě naší sousedky nepřestane hlasitě brečet, bude ze mě i masovej vrah (na druhou stranu, kdybych musela žít s naší sousedkou tak je mi taky do breku ). Ano, ano ... taková jsem já .
Celej víkend jsem se snažila zapamatovat si zkratku http (hyper text transfer protokol) (ne, fakt netuším proč ) a taky nezabít V. (ještě žije, halelujah ). A taky nezmlátit polovinu sálu na taneční soutěži (žijou, bohužel ). Skončili jsme třetí ... v Přibyslavi (všem z Klacíkova tudíž můžu tvrdit, že jsme vítězové ). A taky ... asi jsem fakt agresivní typ .
Měla jsem svůj první konflikt s policií, probíhal asi takhle:
,,Slečno, příště běžte přes přechod"
,,Pardón..."
Dobrý ne?
Budu končit, musím do třiceti (let) napsat knížku s věnováním pro Š. . A nutně se musím někomu vyplakat na rameni (naivní nymfomanka, co Nuget? ). Prostě musím...

Táák dlooouhej :D

1. dubna 2008 v 19:48 | Tuesday
Vítejte v prvním dni měsíce dubna. Moji zanedbávání (ne)čtenáři... . Anoo. Taky se mi stýskalo.
Nemám ráda B., svoje vlasy a první dubnovej den . Dneska jsem už měla dvakrát roztržený oblečení (což mě uvádí trochu do rozpaků, jelikož minulej týden se mi podařilo rezervat si dvoje ryfle ) a několikrát zorvázanou tkaničku na mých přezuvkách na suchej zip . A M. mi řekl, že mi vyrostly prsa . Prvně jsem poté, co dotyčné osoby zakřičeli: ,,Aaprííl" předstírala úsměv . Postupně to přecházelo ke kopancům a fackám (rozbité nosy si budou muset zase počkat na své období nepříčetnosti ) a ironickým úšklebkům typu "Ty jsi pěknej dezolát" .
Navíc se mi zrovna dneska rozbila mp3 (zkouším neplakat ... neúspěšně ). Pořád čekám, kdy na mě ze stolu zařve: ,,Aaprííl" a začne znova hrát na jedný z písniček od Nirvany, tedy přesně tam, kde jsem ji naposledy slyšela mluvit . Dokud se sama od sebe nezprovozní (stejně tak, jako se sama od sebe rozbila ) jsem ochotná na ní dál křičet, že je to zasranej krám a probodávat jí pohledem . Hááájzl.
A taky jsem potkala K. . Pořád vypadá jako ten starej dobrej K., jen už se na mě tolik neusmívá . I tak to bylo fajn . Sice jsem zrovna běžela, takže jsme se vyhnuli rozhovoru na téma: ,,Já a ty už nejsme nejlepší přátelé" ... ale i tak ... prostě je to pořád K. .
(pro Klacíkováky - nevím proč, ale ta holka mi připomíná Šáárku, modelku )
Sbohem ...